O MNIE

o mnie kasia wójcik moda

 

Nazywam się Kasia Wójcik. Liczne pasje przekułam w zawody, w których spełniam się na co dzień – jestem stylistką, marketerką związaną z branżą fashion & beauty oraz redaktorką mody w Catwalk Magazine.

Od lat intensyfikuję swój związek z fascynującym światem mody. Po pierwszych doświadczeniach za kulisami łódzkiego i krakowskiego Tygodnia Mody, dołączyłam do współorganizatorów wydarzenia Green Fashion Show, które odbyło się w ramach Krakowskiego Festiwalu Odpowiedzialnego Biznesu. Jestem dyplomowaną Stylistką/Kreatorem Wizerunku, absolwentką szkoły Artystyczna Alternatywa. Odbyłam kursy i warsztaty stylizacyjne pod okiem wybitnych osobistości, szkoląc umiejętności między innymi na Warsztatach stylizacji Glamour, Akcji Redakcji ELLE & Fashionphilosophy Fashion Week Poland oraz Tygodniowych Warsztatach Projektowania Ubioru Krakowskich Szkół Artystycznych.

Uważam modę za pełnoprawną część kultury, która najlepiej ze wszystkich możliwych narzędzi opowiada historię o nas samych, ubiera nastroje społeczne i wzmacnia pożądany wizerunek. Na swoim blogu dzielę się doświadczeniami i wiedzą na temat stylizacji, jednocześnie zachęcając do rozsądnych, przemyślanych zakupów.

Jeśli masz ochotę o coś spytać, pisz śmiało na kasia@modownik.pl.

Więcej informacji na temat moich działań znajdziesz w Portfolio. Zapraszam Cię również na moje media społecznościowe FacebookInstagram Tumblr.