Tapeta na czerwiec do pobrania

fdf

Kasia Miciak przenosi tradycję na język nowoczesności. To już kolejny sezon, w którym przeprowadza spotkania nowych form z motywami, które znamy i kochamy. Był czas patternów, biegnących przez całą długość ubrania suwaków i koronkowych aplikacji. Nadeszła pora na hafty!

AMORE, czyli kolekcja wiosna-lato 2017 Kasia Miciak design niczym wakacyjny flirt, przepełniona jest słodkością, niewinnością, nie brakuje w niej też uśmiechu i świetnej zabawy. Na materiały wprosiły się rysowane ptaki w klimacie retro, młodzieńcze motyle i żurawie w locie. Projektantka proponuje ożywienie jednokolorowych kreacji zwariowanymi dodatkami, które podkreślają charakter. Jedwabna chusta, kolczyki z pomponami i okulary w stylu lat 70. rewelacyjnie dopełniają niejedną stylizację!

modownik czerwiec
Chcesz pobrać tapetę? Kliknij w link z rozdzielczością ekranu, której używasz na co dzień:
1366×768
1920×1080
zapisz plik na dysku i korzystaj z niego w najlepsze.

Jeśli pobierzesz darmową tapetę będzie mi bardzo miło jeśli oznaczysz mnie @modownik lub ilustratorkę @p.kwietniewska na Instagramie. W ten sposób szybciej odnajdziemy Twój post, polubimy go i udostępnimy dalej. Miłego korzystania!

Kasia

Stylistka, marketerka, redaktor mody w Catwalk Magazine. Rozpracowuje modę na czynniki pierwsze, uczy wyrażania siebie i inspiruje do pozytywnych zmian.

Komentarze: brak komentarzy

Napisz komentarz: