Tapeta na kwiecień do pobrania

tapeta kwiecien modownik

Razem z Pauliną, ilustratorką z którą mam przyjemność współpracować, zdecydowałyśmy się na delikatny przewrót. Od kwietnia tapeta do pobrania będzie też pochwałą twórczości polskich, niezależnych projektantów.

Czasem sobie myślę, że mam nosa do ludzi, a internet sprawia, że o zgrozo wcale nie muszę ich znać. Tak jest w przypadku Sonii Szóstak, którą odkryłam mając naście lat. Młoda szczecinianka była jedną z moich ulubionych artystek na Deviantarcie. Teraz, kiedy zachwyca się nią cały świat, Sonia uznawana jest za jedną z czołowych reprezentantek fotografii naturalnej.

Spotkanie estetyki utalentowanej fotografki z marką SANS wypadło wyjątkowo korzystnie. Niebanalne, ultra przyciągające, kobiece zdjęcia, przenoszą nas do przełomu lat 70. i 80. Sportretowana Marta Pawłowska wodzi na pokuszenie w hitowych, bieliźnianych i zdobionych falbanami sukienkach, otulających ciało sukienko-trenczach i grzecznych koszulach, które przewrotnie zestawiono z lateksową mini. Okiełznanie różnorodnych wzorów i tkanin z charakterystyczną dla siebie rebeliancką lekkością to dzieło stylistki i ikony street style, Eweliny Gralak. Całą kolekcję możecie obejrzeć w galerii ELLE.

tapeta kwiecien modownik
Chcesz pobrać tapetę? Kliknij w link z rozdzielczością ekranu, której używasz na co dzień:

1366×768
1920×1080
zapisz plik na dysku i korzystaj z niego w najlepsze.

Jeśli pobierzesz darmową tapetę będzie mi bardzo miło jeśli oznaczysz mnie @modownik lub ilustratorkę @p.kwietniewska na Instagramie. W ten sposób szybciej odnajdziemy Twój post, polubimy go i udostępnimy dalej. Miłego korzystania!

mockup: psd.graphics

Kasia

Stylistka, marketerka, redaktor mody w Catwalk Magazine. Rozpracowuje modę na czynniki pierwsze, uczy wyrażania siebie i inspiruje do pozytywnych zmian.

Komentarze: 11 komentarzy

  1. Karolina | Odnova 2 kwietnia 2017 Odpowiedz

    Bardzo ciekawe rozwiazanie. Połączenie estetycznego wyglądu z praktyką ????. Niby takie proste aczkowiek nieoczywiste.

  2. Ewa 5 kwietnia 2017 Odpowiedz

    Bardzo mi się podoba :) mogłabym mieć taką tapetę.

  3. Ola Brzeska blog 5 kwietnia 2017 Odpowiedz

    Super!!! Jestem pod wrażeniem artystyki, jest naprawdę zdolna! Ja do swojej tapety już się przyzwyczaiłam, ale ta kusi...

Napisz komentarz: