Tapeta na maj do pobrania

tapeta na maj modownik

Tapeta na maj jest odrobinę niepoprawna.

Świat mody każe gnać przed siebie, nie pozostawiając żadnych śladów i wspomnień. Tymczasem bohaterką ilustracji jest kolekcja sprzed pół roku. Wciąż aktualna i zachwycająca.

Natalia Siebuła jesień-zima 2016 „Faces” to dzieło, które powstało z połączenia kreatywnej energii trzech artystek. Rzecz jasna projektowała Siebuła, biżuterią zajęła się Anna Ławska, a Paulina Derecka zaczarowała otoczenie z pomocą tuszu i piórka. Tak powstała kolekcja, w której vintage łączy się w nowoczesnością, a minimalizm ucieka jak najdalej od banału. To nauka japońskiej powściągliwości, siły kobiecości i wspaniały dowód na to, że łącząc siły możemy więcej.

tapeta kwiecien modownik
Chcesz pobrać tapetę? Kliknij w link z rozdzielczością ekranu, której używasz na co dzień:

1366×768
1920×1080
zapisz plik na dysku i korzystaj z niego w najlepsze.

Jeśli pobierzesz darmową tapetę będzie mi bardzo miło jeśli oznaczysz mnie @modownik lub ilustratorkę @p.kwietniewska na Instagramie. W ten sposób szybciej odnajdziemy Twój post, polubimy go i udostępnimy dalej. Miłego korzystania!

Kasia

Stylistka, marketerka, redaktor mody w Catwalk Magazine. Rozpracowuje modę na czynniki pierwsze, uczy wyrażania siebie i inspiruje do pozytywnych zmian.

Komentarze: brak komentarzy

Napisz komentarz: