Tapeta na marzec do pobrania

moda tapeta na marzec

Idzie wiosna, pora coś zmienić, naturalnie zaczynamy od najbliższego otoczenia. Wraz z ilustratorką Pauliną Kwietniewską wpadłam na pomysł żeby przygotować dla Was tapetę marcową, która pomoże odmienić stary pulpit. Grafika ma wbudowany kalendarz, dzięki czemu oszczędzisz czas planując realizację marzeń. Mamy nadzieję, że pomysł Wam się spodoba i już za miesiąc będziemy mogły przygotować kolejną propozycję.

W tym miesiącu oczywiście nie mogło obyć się bez kwiatów. Motywowi florystycznemu towarzyszy sylwetka modelki w kreacji Dries Van Noten. Belgijski projektant słynie z miłości do wzorów i kolorów, abstrakcyjnych połączeń przeczących minimalizmowi. Właśnie takiej wiosny wszystkim życzę, napędzanej twórczymi, wspaniałymi pomysłami.
kalendarz marzec 1140
Chcesz pobrać tapetę? Kliknij w link z rozdzielczością ekranu, której używasz na co dzień:
1366×768
1920×1080
zapisz plik na dysku i korzystaj z niego w najlepsze.

Jeśli pobierzesz darmową tapetę będzie mi bardzo miło jeśli oznaczysz mnie @modownik lub ilustratorkę @p.kwietniewska na Instagramie. W ten sposób szybciej odnajdziemy Twój post, polubimy go i udostępnimy dalej. Miłego korzystania!

Kasia

Stylistka, marketerka, redaktor mody w Catwalk Magazine. Rozpracowuje modę na czynniki pierwsze, uczy wyrażania siebie i inspiruje do pozytywnych zmian.

Komentarze: brak komentarzy

Napisz komentarz: