WSPÓŁPRACA

współpraca kasia wójcik

paint-swatch

Analiza kolorystyczna

Po wywiadzie i określeniu oczekiwań, przeprowadzę w oparciu o profesjonalne chusty analizę, dzięki której poznasz najbardziej harmonijne kolory pasujące do Twojego typu urody. Dowiesz się w jakich barwach wyglądasz najlepiej, jakich unikać oraz w jaki sposób przemycić w stylizacjach kolory, z którymi nie chcesz się rozstawać. Świadomość najbardziej korzystnych połączeń sprawi, że z niesamowitą łatwością będziesz komponować garderobę.

woman-reading

Analiza sylwetki z książką klienta

Dowiedz się, jak podkreślić to, co w Tobie najpiękniejsze! Po sprawdzeniu wymiarów i określeniu proporcji sylwetki otrzymasz cenne informacje o tym, jak zwracać uwagę na swoje atuty i jednocześnie korygować mankamenty. Podsumowaniem analizy jest książka klienta - dedykowany przewodnik po wyselekcjonowanych fasonach, wzorach i ich połączeniach.

clothes-hanger

Przegląd szafy

Jeśli masz szafę pełną ubrań, a wciąż nie masz co na siebie włożyć - ta usługa jest dla Ciebie. Przegląd szafy poprzedza spotkanie, na którym określamy Twoje preferencje, styl życia oraz zapotrzebowanie zakupowe. Na podstawie zebranych informacji przygotowuję remament szafy z kompletnym omówieniem. Dowiesz się, co zostawić, co dokupić, z czym się pożegnać oraz jak łączyć wybrane ubrania w modne zestawy. Przy zakupie tej usługi zyskujesz również analizę sylwetki gratis.

women-clothing

Zakupy ze stylistką

Nie lubisz tracić czasu na zakupy? Pomimo uginających się półek w sklepach, nie wiesz co wybrać? Pozwól, że pomogę Ci dobrać garderobę. Usługę poprzedza spotkanie mające na celu określenie potrzeb Klientki oraz budżetu jakim możemy dysponować w trakcie zakupów. Dzięki temu wybieram tylko to, co naprawdę do Ciebie pasuje.

buy-online

Zakupy online

Spełnij swoje marzenie o idealnej stylizacji i uzupełnij szafę bez wychodzenia z domu. Zakupy online to doskonała opcja dla osób znających swój typ sylwetki oraz paletę kolorystyczną, poszukujących propozycji zakupowych dopasowanych do ich budżetu.

camera

Stylizacja sesji zdjęciowych

Marzysz o sesji zdjęciowej? Masz pomysł, który mogę dla Ciebie zrealizować? Stylizuję wizerunkowe, fashion, beauty oraz lookbooki w oparciu o koncepcje Klienta indywidualnego i biznesowego. Moje dotychczasowe realizacje zobaczysz w dziale Portfolio.

Wszystkie pytania oraz propozycje współpracy proszę kierować na adres: kasia@modownik.pl.